Leifheit 72563 žehlicí prkno 1200 x 380 mm
Kód: AGDLEHDES0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Velikost desky
1200 x 380 mm
Výška (max.)
98 cm
Výkon
Nastavení výšky
Ano
Otočná kolečka
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.485 kg |
| EAN: | 4006501725639 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1520 mm |
| Šířka balení: | 490 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
