KitchenAid 5KSM125EAC Stojací mixér 300 W Krém
Kód: AGDKITROK0042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost otáčení
220 ot/min
Mixovací funkce
Tlučení, Hnětění, Míchání, Whisking
Příslušenství vhodné do myčky
Ano
Typ motoru
AC
Délka šňůry
1,45 m
Obsah nádoby
4,8 l
Název barvy
ALMOND CREAM
Počet rychlostí
10
Nastavitelná rychlost
Ano
Model
Stojací mixér
Rotace planet
Ano
Typ ovládání
Páčka
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Barva
Krém
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Typ konektoru
Typ C
Příkon
300 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Hloubka
370 mm
Výška
360 mm
Hmotnost
10,4 kg
Šířka
240 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
11,5 kg
Hloubka balení
273 mm
Výška balení
413 mm
Šířka balení
406 mm
Obsah balení
Šlehač
Ano
Šlehací metličky
Ano
Háky na těsto
Ano
Mísa
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte s poškozeným napájecím kabelem nebo zástrčkou.
Materiál
Materiál
Pozinkovaná ocel
Materiál nádoby
Nerezová ocel
Základní materiál
Zinek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.4 kg |
| EAN: | 5413184200794 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 420 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 290 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
