Huawei B311-221 WiFi LAN 4G (LTE Cat.4 150Mbps/50Mbps) Bílá
Kód: KILHUAR4G0088
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Připojení na síť Ethernet
Ano
Přenosová rychlost sítě Ethernet
100
Typ rozhraní ethernetu LAN
Gigabit Ethernet
Technologie kabeláže
10/100/1000Base-T(X)
Příkon
Výstupní proud
1 A
Výstupní napětí
12 V
Typ zdroje
AC
Vzhled
Typ produktu
Stolní router
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Šířka
181 mm
Výška
126 mm
Hloubka
36 mm
Hmotnost
218 g
Anténa
Typ antény
Vnitřní
Bezpečnost
Šifrování/zabezpečení
WPA2-PSK
Přístup pro hosty
Ano
Firewall
Ano
Možnosti připojení
Počet RJ-11 portů
1
Napájecí konektor
Ano
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Slot na SIM kartu
Ano
Slot(y) paměťových karet
Ne
USB port
Ne
Funkce managementu
WPS tlačítko
Ano
Tlačítko reset
Ano
WAN připojení
Typ připojení WAN
RJ-45
Ethernet WAN
Ano
Kompatibilita s 3G/4G USB modemem
Ne
Slot na SIM kartu
Ano
Vlastnosti bezdrátové sítě
Standardy Wi-Fi
802.11b
Wi-Fi standard
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-fi pásmo
Jednopásmový (2,4 GHz)
Mobilní sítě
4G
Ano
4G LTE
Ano
3G
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.505 kg |
| EAN: | 6901443320592 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 55 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 190 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
