Gorenje FN619EES5 Stojací 280 l E Šedá
Kód: AGDGJEZAM0037
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Třída energetické účinnosti
E
Roční spotřeba energie
247,39 kWh
Spotřeba
70 W
Vzhled
Barva
Šedá
Vestavěný displej
Ne
Počet poliček/zásuvek v mrazáku
7
Uchycení dveří
Levý/pravý
Barva rukojeti
Šedá
Umístění přístroje
Stojací
Materiál rukojeti
Ocel
Oboustranné dveře
Ano
Chladicí médium
R600A
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
66 kg
Výška
1850 mm
Hloubka
663 mm
Šířka
595 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
775 mm
Hmotnost včetně balení
68 kg
Výška balení
1910 mm
Šířka balení
640 mm
Další charakteristiky
Počet kompresorů
1
Výkon
Mrazicí výkon
12,6 kg/24h
Automatické odmrazování (mrazák)
Ano
Rychlé zamrazení
Ano
Počet hvězdiček
4*
Beznámrazový systém
Ano
Klimatická třída
SN-ST
Hlučnost
38 dB
Čistá kapacita mrazáku
280 l
Miska na ledové kostky
Ano
Doba uložení při výpadku proudu
11 h
Třída hlukových emisí
C
Ergonomie
Typ lampy
LED
Kontrolka
Ano
Vnitřní osvětlení
Ano
Nastavitelné nohy
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Ujistěte se, že je jednotka správně připojena k napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 64 kg |
| EAN: | 3838782638831 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1910 mm |
| Šířka balení: | 640 mm |
| Délka balení: | 775 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
