Gembird MA-DA3-03 Držák/stojan na monitor 68,6 cm (27") Stůl Černá
Kód: MONGEMMDO0020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Základní materiál
Ocel
Barva
Černá
Snadná instalace
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
8,58 kg
Šířka
770 mm
Výška
709 mm
Hloubka
1330 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Hmotnost včetně balení
10,6 kg
Výška balení
145 mm
Šířka balení
325 mm
Hloubka balení
630 mm
Ergonomie
Úhel natočení
20°
Počet ramen
1
Úhel rotace
360°
Nastavení sklonu
Ano
Rozsah otáčení
-10 - 10°
Vylepšená správa kabelů
Ano
Typ nastavitelnosti výšky
Plynová pružina
Rotační
Ano
Výkyvný/otočný
Ano
Nastavení výšky
Ano
Úhel náklonu
-15 - 5°
Uchycení
Kompatibilita montážního rozhraní (max)
100 x 100 mm
Maximální velikost obrazovky
68,6 cm (27")
Rozhraní upevnění panelu
75 x 75 mm
Maximální nosnost
18 kg
Počet podporovaných displejů
3
Způsob uchycení
Stůl
Minimální velikost obrazovky
43,2 cm (17")
Minimální tloušťka stolu
1 cm
Tloušťka upevňovací montážní desky (max.)
4 cm
Kompatibilita montážního rozhraní (min)
75 x 75 mm
Tloušťka stolu pro upevnění na svorku (max.)
8,5 cm
Maximální zatížení (na monitor)
6 kg
Připevnění
Svorka/průchodka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.25 kg |
| EAN: | 8716309127691 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 630 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
