Gembird MA-DA3-01 Držák/stojan na monitor 68,6 cm (27") Stůl Černá
Kód: MONGEMMDO0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Základní materiál
Ocel
Snadná instalace
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6,27 kg
Hloubka
998 mm
Výška
102 mm
Šířka
606 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
465 mm
Hmotnost včetně balení
7,56 kg
Šířka balení
345 mm
Počet kusů v balení
1 kusů
Výška balení
140 mm
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Certifikáty shody
RoHS
Logistická data
Váha hlavního obalu
15,1 kg
Množství na kartonové balení
2 kusů
Šířka balení
360 mm
Délka vnějšího kartonu
480 mm
Výška balení
300 mm
Ergonomie
Rotační
Ano
Úhel náklonu
-35 - 35°
Nastavení sklonu
Ano
Rozsah otáčení
-90 - 90°
Počet ramen
2
Vylepšená správa kabelů
Ano
Typ nastavitelnosti výšky
Plynová pružina
Nastavení výšky
Ano
Výkyvný/otočný
Ano
Uchycení
Minimální tloušťka stolu
1 cm
Maximální zatížení (na monitor)
7 kg
Maximální nosnost
21 kg
Tloušťka stolu pro upevnění na svorku (max.)
8,5 cm
Maximální velikost obrazovky
68,6 cm (27")
Kompatibilita montážního rozhraní (max)
100 x 100 mm
Počet podporovaných displejů
3
Způsob uchycení
Stůl
Minimální velikost obrazovky
43,2 cm (17")
Rozhraní upevnění panelu
75 x 75 mm
Kompatibilita montážního rozhraní (min)
75 x 75 mm
Tloušťka upevňovací montážní desky (max.)
4 cm
Připevnění
Svorka/průchodka
Udržitelnost
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.2 kg |
| EAN: | 8716309127646 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 340 mm |
| Šířka balení: | 460 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
| Certifikace: | RoHS, ISO9002 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
