Gembird CCC-PSUGOLD-1000W Napájecí zdroj Fornax Power 1000W aktivní PFC 12cm ventilátor 80+Gold
Kód: ZDLGEMOBU0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Celkový příkon
1000 W
Prvky ochrany napájení
Zkrat
Typ Power Factor Correction (PFC)
Aktivní
Osvědčení
Certifikáty shody
CE
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Průměr větráku
12 cm
Hmotnost a rozměry
Výška
86 mm
Šířka
150 mm
Hloubka
160 mm
Hmotnost
2,05 kg
Údaje o balení
Šířka balení
315 mm
Hloubka balení
210 mm
Typ balení
Krabice
Výška balení
102 mm
Možnosti připojení
Počet konektorů EPS
2
Napájecí konektor ATX (12+4 kolíků)
Ano
Typ kabeláže
Modulární
Napájecí konektor základní desky
24-pin ATX
Délka napájecího kabelu SATA
150
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny)
2
Délka napájecího kabelu základní desky
55 cm
Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky)
Ano
Počet napájecích konektorů SATA
3
PCI Express konektor
Ano
ATX napájecí konektor (20+4pin)
Ano
Výkon
Účel
PC
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Gold
Formát PSU
ATX
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8716309134033 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
