Gembird 305m Cat5e FTP síťový kabel Šedá F/UTP (FTP)
Kód: SIEGEMKAB0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Standardní kabel
Cat5e
Délka kabelu
305 m
Konektor 2
Ne
Konektor 1
Ne
Typ vodiče
Pevný
Barva
Šedá
Stínění kabelu
F/UTP (FTP)
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.7 kg |
| EAN: | 8716309016490 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
