Garmin Venu X1 5,08 cm (2") AMOLED Digitální 448 x 486 px Dotyková obrazovka Černá Wi-Fi GPS
Kód: AKGGARSMA0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Galileo
Ano
GLONASS
Ano
GPS
Ano
Mobilní síťové připojení
Ne
Podpora ANT+
Ano
Vlastnosti
Stopky
Ano
Zobrazení počasí
Ano
Upozornění na hovory
Ano
Doporučená aktivita
Fitness
Kontaktní snímače srdečního tepu
Ano
Monitor srdečního tepu
Ano
Budík
Ano
Hudební přehrávač
Ano
Sledovač aktivity
Ano
Inteligentní upozornění
Ano
Snímač hladiny kyslíku v krvi
Ano
Vibrační motor
Ano
Upozornění na zprávy SMS
Ano
Měření srdečního tepu
Automatický
Časovač
Ano
Snímač okolního osvětlení
Ano
Funkce sledování napětí
Ano
Akcelerometr
Ano
Typ senzoru srdečního tepu
Optický
Osobní cíle
Ano
Kvalita spánku
Ano
Oznámení v kalendáři
Ano
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Výdrž baterie (režim GPS)
26 h
Výdrž baterie (max.)
264 h
Výdrž baterie
11 dny
Vzhled
Tržní kategorie
Chytré hodinky
Barva pouzdra na hodinky
Černá
Materiál pásku
Silikon
Barva pásu
Černá
Voděodolnost
5 atmosfér
Typ uzávěru
Přezkové zapínání s jedním hrotem
Doporučené pohlaví
Jakékoliv pohlaví
Název barvy
Slate
Odnímatelný popruh
Ano
Barva přezky
Černá
Tvar
Obdélníkový
Hmotnost a rozměry
Šířka
46 mm
Hloubka
41 mm
Tloušťka
7,9 mm
Hmotnost
34 g
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Ano
USB port
Ne
Připojení sluchátek
Bluetooth
Výkon
Podporované mobilní operační systémy
Android
Obrazovka
Technologie displeje
AMOLED
Rozlišení displeje
448 x 486 px
Typ displeje
Digitální
Dotyková obrazovka
Ano
Barevný displej
Ano
Úhlopříčka displeje
5,08 cm (2")
Vždy zap. displej
Ano
Zaoblené rohy displeje
Ano
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 753759342760 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 95 mm |
| Šířka balení: | 85 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
| Obsah balení: | Garmin Venu X1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
