Garmin Index S2 Obdélník Černá Elektronická osobní váha
Kód: AGDGARWAL0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Životnost baterie
0,75 rok/roky
Počet baterií
4
Typ zdroje
Baterie
Typ baterie
AAA
Hmotnost a rozměry
Výška
28 mm
Hmotnost
2 kg
Hloubka
310 mm
Šířka
320 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Možnosti připojení
Bluetooth Low Energy (BLE)
Ano
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ano
Výkon
Maximální nosnost
181,4 kg
Paměťová funkce
Ano
Jednotky míry
kg/lb
Počet uživatelů
16 uživatel/ů
Procento tělní vody
Ano
Měření indexu Body Mass
Ano
Procento tělesného tuku
Ano
Analýza kosterního svalstva
Ano
Více uživatelů
Ano
Analýza hmoty kostí
Ano
Svalová hmota v procentech
Ano
Model
Elektronická osobní váha
Barva
Černá
Tvar
Obdélník
Automatické vypnutí
Ano
Obsah balení
Baterie
Ano
Návod na použití
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte mimo dosah vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.95 kg |
| EAN: | 753759257507 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 435 mm |
| Šířka balení: | 64 mm |
| Délka balení: | 401 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
