Elektrický zubní kartáček Braun Oral-B iO10 Stardust
Kód: AGDBRASDZ0317
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bluetooth
Ano
Typ zubního kartáčku
Magnetické
Účel
Dospělý
Barva
Bílá
Režimy čištění zubů
Denní péče
Tvar kartáče
Kulatý
Tlakový senzor
Ano
Počet čisticích programů
7
Příkon
Doba nabíjení
3 h
Napájecí zdroj
Baterie
Ukazatel úrovně baterie
Ano
Akumulátor
Ano
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Inteligentní nabíjení
Ano
Obsah balení
Nabíječka
Ano
Počet držáků
1 kusů
Cestovní pouzdro
Ano
Nádoba na tipy
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.89 kg |
| EAN: | 4210201434658 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
