Electrolux ES52CB21DB Tyčový vysavač Baterie Suchý Cyklónový, Pěna, Filtr za motorem Bezsáčkové 0,5 l 29 W Modrá 2 Ah
Kód: AGDELCODK0285
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Doba nabíjení
4,5 h
Napětí baterie
21,6 V
Napájecí zdroj
Baterie
Doba běhu s motorizovanou hubicí (vysoká rychlost)
14 min
Typ konektoru
Typ C
Doba běhu s motorizovanou hubicí (střední rychlost)
14 min
Doba chodu
50 min
Maximální příkon
29 W
Kapacita baterie
2 Ah
Vzhled
Typ produktu
Tyčový vysavač
Barva
Modrá
Základní materiál
Plast
Objem prachové nádoby/sáčku
0,5 l
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Hmotnost a rozměry
Hloubka
140 mm
Šířka
255 mm
Výška
1105 mm
Hmotnost
3,47 kg
Údaje o balení
Hloubka balení
140 mm
Výška balení
1105 mm
Počet kusů v balení
1 kusů
Šířka balení
255 mm
Další charakteristiky
Odnímatelný ruční vysavač
Ano
Výkon
Hlučnost
79 dB
Režim výkonu sání
Min
Vzduchový filtr
Cyklónový, Pěna, Filtr za motorem
Osvětlovací LED
Ano
Metoda oddělování nečistot
Cyklónový / filtrace
Počet rychlostí
2
Vysávání
Suchý
Vhodné pro všechny typy povrchů
Ano
Počet vrstev filtru
3 kusů
Počet filtrů
5
Multifunkční kartáč
Ano
Obsah balení
Včetně náhradních kartáčů
Motorizovaný kartáč
Nabíječka baterie
Ano
Nabíjecí základna
Ano
Štěrbinový nástavec
Ano
Ergonomie
Bezpečnostní spínač
Ano
Umývatelný filtr
Ano
Pozice pro skladování
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.35 kg |
| EAN: | 7332543973231 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 700 mm |
| Šířka balení: | 397 mm |
| Délka balení: | 155 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
