Úklidový robot Ecovacs Deebot N20
Kód: AGDECOROS0044
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Jmenovitý vstupní výkon
45 W
Nabíjecí
Ano
Sací výkon
8000 Pa
Jmenovité napětí
14,8 V
Doba chodu
170-300 min
Doba nabíjení
6,5 h
Kapacita baterie
5200 mAh
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Vzhled
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Podpora mobilní aplikace
Ano
Hlasové výzvy
Ano
Typ dávkovací nádržky
OZMO™
Tvar
Kulatý
Počet koleček
3 kolo/kola
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Výška
96 mm
Rozměry základny
218 x 73 x 111 mm
Hloubka
353 mm
Šířka
351 mm
Údaje o balení
Obsah balení
Robot
Výkon
Množství prachu (vysavač)
0,4 l
Automatický návrat k základně
Ano
Objem zásobníku vody
0,22 l
Typ navigace
Laser Distance Sensor (LDS)
Hlučnost
65 dB
Detekce koberců
Ano
Čisticí režimy
Vysávání/vysávání a vytírání
Programovací funkce
Ano
Mokré stírání
Ano
Integrované senzory
Výšky, překážky
Podporované typy povrchu
Koberec
Zjištění překážky
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.085 kg |
| EAN: | 6970135032709 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 510 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
