Chytrá nabíječka Huawei 22kW
Kód: LPEHUASTL0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní proud
32 A
Maximální výkon
22000 W
Vzhled
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
180 mm
Výška
335 mm
Hloubka
145 mm
Hmotnost
3,1 kg
Výkon
Počet současně připojených zařízení
1
Typ zdroje
AC
Komponent pro
Auto
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP54
Prvky ochrany napájení
Přepětí
Rychlé nabíjení
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.39 kg |
| EAN: | 886598232265 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 190 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
