CALIBRA Veterinary Diets Dog Ultra-Hypoallergenic Insect - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPCIBKAS0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Další funkce
Bez lepku
Bezlepkový
Ano
Bez sóji
Ano
Typ balení
Taška
Bez umělých barviv
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Řada
CALIBRA Veterinary Diets
Specifické potřeby zvířete
Potravinová alergie
Hmotnost
12 kg
Bez cukru
Ano
Hlavní příchuť
Hmyz
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Obsažená vlhkost
10%
Bílkoviny
23%
Hrubý popel
5,5%
Obsah tuku
14%
Hrubá vláknina
3%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.57 kg |
| EAN: | 8594062089964 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 190 mm |
| Šířka balení: | 492 mm |
| Délka balení: | 377 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
