CALIBRA Veterinary Diets Dog Struvite - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPCIBKAS0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Specifické potřeby zvířete
Prevence tvorby struvitových kamenů
Hmotnost
12 kg
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Bez cukru
Ano
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Bez lepku
Hlavní příchuť
Kuře
Typ balení
Taška
Bezlepkový
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Řada
CALIBRA Veterinary Diets
Bez sóji
Ano
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Obsažená vlhkost
10%
Hrubá vláknina
3%
Bílkoviny
21%
Hrubý popel
6,2%
Obsah tuku
18%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.25 kg |
| EAN: | 8594062089285 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 385 mm |
| Šířka balení: | 570 mm |
| Délka balení: | 167 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
