CALIBRA Veterinary Diets Dog Hypoallergenic Skin&Coat - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPCIBKAS0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Další funkce
Vlasy a kůže
Řada
CALIBRA Veterinary Diets
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Kategorie
Pro vašeho psa
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Potravinová alergie
Bezlepkový
Ano
Hmotnost
12 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bez umělých barviv
Ano
Hlavní příchuť
Ryby
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez cukru
Ano
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
7,5%
Hrubá vláknina
3,2%
Obsažená vlhkost
10%
Bílkoviny
24%
Obsah tuku
14%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.408 kg |
| EAN: | 8594062087236 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 187 mm |
| Šířka balení: | 384 mm |
| Délka balení: | 483 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
