CALIBRA Veterinary Diets Dog Hepatic - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPCIBKAS0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Specifické potřeby zvířete
Onemocnění jater
Hmotnost
12 kg
Typ balení
Taška
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Kategorie
Pro vašeho psa
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bez umělých barviv
Ano
Další funkce
Bez lepku
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Bez cukru
Ano
Hlavní příchuť
Ryby
Bezlepkový
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Řada
CALIBRA Veterinary Diets
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
4%
Bílkoviny
16%
Obsažená vlhkost
10%
Hrubá vláknina
3%
Obsah tuku
16%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.51 kg |
| EAN: | 8594062087175 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 179 mm |
| Šířka balení: | 549 mm |
| Délka balení: | 386 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
