CALIBRA Veterinary Diets Dog Gastrointestinal & Pancreas - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPCIBKAS0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Bez lepku
Hlavní příchuť
Ryby
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Hmotnost
12 kg
Specifické potřeby zvířete
Správné trávení
Typ balení
Taška
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bez cukru
Ano
Bezlepkový
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Řada
CALIBRA Veterinary Diets
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Obsažená vlhkost
10%
Hrubý popel
7,5%
Obsah tuku
12%
Hrubá vláknina
1,8%
Bílkoviny
28%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 8594062087151 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 385 mm |
| Šířka balení: | 570 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
