CALIBRA Veterinary Diets Dog Diabetes&Obesity - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPCIBKAS0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Další funkce
Cukrovka
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Řada
CALIBRA Veterinary Diets
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Bez cukru
Ano
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Bez sóji
Ano
Bezlepkový
Ne
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Typ balení
Taška
Hmotnost
12 kg
Specifické potřeby zvířete
Cukrovka
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hlavní příchuť
Kuře
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
35%
Hrubá vláknina
9,5%
Obsah tuku
8%
Obsažená vlhkost
10%
Hrubý popel
7%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.506 kg |
| EAN: | 8594062089261 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 493 mm |
| Šířka balení: | 190 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
