CALIBRA Dog Life Adult Large Breed Lamb - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPCIBKAS0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bezlepkový
Ano
Hmotnost
12 kg
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Potravinová alergie
Bez umělých barviv
Ano
Psí plemeno
Všechna plemena velkých psů
Bez sóji
Ano
Forma dávkování
Pevný
Bez cukru
Ano
Stáří zvířete
Dospělí
Hlavní příchuť
Jehněčí
Velikost plemene
Velké plemeno 25 - 45 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Další funkce
Bez lepku
Řada
CALIBRA Life
Kategorie
Pro vašeho psa
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
3,2%
Obsažená vlhkost
9%
Hrubý popel
6,8%
Bílkoviny
25%
Obsah tuku
14%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.5 kg |
| EAN: | 8594062086666 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 366 mm |
| Šířka balení: | 582 mm |
| Délka balení: | 174 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
