BOZITA Original Sensitive Digestion Lamb and rice - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLSBZTZWI0028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bez cukru
Ano
Řada
BOZITA Original
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Další funkce
Podpora trávení
Bez umělých barviv
Ano
Typ balení
Taška
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bezlepkový
Ne
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Specifické potřeby zvířete
Citlivý žaludek
Hmotnost
12 kg
Hlavní příchuť
Jehněčí
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Bez sóji
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
6%
Obsah tuku
12%
Bílkoviny
23%
Hrubá vláknina
2%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.15 kg |
| EAN: | 7311030416321 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 550 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
