Bozita Indoor&Sterilised Grain free Reindeer 10kg
Kód: DLZBZTKSK0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Příchuť krmiva
Sob
Specifické potřeby zvířete
Sterilizované
Hmotnost
10 kg
Typ balení
Taška
Obsahuje vitamíny
Vitamín E
Fáze života zvířete
Dospělá
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Další funkce
Nadváha
Kategorie
Pro kočky
Stáří zvířete
Dospělí
Hlavní příchuť
Sobi
Obsah balení
Množství
1
Nutriční hodnoty
Obsah jódu
0,5 mg/kg
Obsažená vlhkost
9%
Obsah selénu
0,2 mg/kg
Obsah taurinu
2000 mg/kg
Obsah mědi
10 mg/kg
Obsah L-karnitinu
50 mg/kg
Obsah zinku
70 mg/kg
Metabolizovatelná energie (ME)
15,6 MJ/kg
Obsah manganu
7 mg/kg
Hrubý popel
7%
Bílkoviny
33%
Obsah tuku
14%
Vápník
1,2%
Hrubá vláknina
3,5%
Obsah vitamínu D3
1800 IU/kg
Obsah vitamínu E
650 mg/kg
Omega-3 mastné kyseliny
0,3%
Obsah hořčíku
0,07%
Obsah vitamínu A
25000 IU/kg
Fosfor
0,9%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.2 kg |
| EAN: | 7311030312319 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
