Bissell CrossWave Pet Pro Bezsáčkové Černá, Modrá, Stříbrná 0,62 l 560 W
Kód: AGDBSLODK0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
560 W
Napájecí zdroj
Baterie
Sací výkon
32 ppm
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku
0,62 l
Barva
Modrá
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Kapacita nádrže na čistou vodu
0,82 l
Hmotnost a rozměry
Šířka
300 mm
Hmotnost
5 kg
Výška
1168 mm
Hloubka
230 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Výška balení
692 mm
Hmotnost včetně balení
7,48 kg
Hloubka balení
283 mm
Šířka balení
349 mm
Výkon
Čisticí povrchy
Textilní podšívka
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Multifunkční kartáč
Ano
Hlučnost
76 dB
Vysávání
Mokrý
Obsah balení
Síto
Ano
Počet kartáčů
1
Váleček
Ano
Kartáč na vlasy
Ano
Čisticí kapalina
Ano
Mísa
Ano
Návod na použití
Ano
Logistická data
Množství na kartonové balení
1 kusů
Počet na paletě
24 kusů
Množství na kontejner (40stopový)
1027 kusů
Váha hlavního obalu
7,48 kg
Množství na kontejner (20stopový)
499 kusů
Množství na kontejner (40stopový High-cube)
1132 kusů
Ergonomie
LED indikátory
Ano
Umývatelný filtr
Ano
Délka šňůry
7,6 m
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.81 kg |
| EAN: | 011120245165 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 670 mm |
| Šířka balení: | 265 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
