Bissell 4720M vysavač Bezsáčkové
Kód: AGDBSLODK0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
330 W
Vzhled
Délka hadice
2,2 m
Kapacita nádrže
1 l
Barva
Červená
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Suché i mokré holení
Ano
Výkon
Hlučnost
74,04 dB
Obsah balení
Kartáčový nástavec
Ano
Mini kartáč
Ano
Tryska v ceně
Ano
Dlouhá štěrbinová hubice
Ano
Ergonomie
Délka šňůry
5,5 m
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.36 kg |
| EAN: | 011120161717 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 395 mm |
| Šířka balení: | 235 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
