APTUS Apto-flex Equine Joint support - doplňky pro koně – 1000 ml
Kód: VETAPTSPU0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Veterinární klasifikace
Doplněk stravy
Bezlepkový
Ano
Další funkce
Bez lepku
Rozsah hmotnosti
1 kg - 1,9 kg
Bez sóji
Ano
Bez konzervačních látek
Ano
Kategorie
Pro koně
Bez umělých barviv
Ano
Specifické potřeby zvířete
Vývoj kloubů
Typ balení
Láhev
Bez cukru
Ne
Stáří zvířete
Dospělí
Forma dávkování
Tekutina
Kategorie produktu
Vitamíny a živiny
Hmotnost
1 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
0,3%
Hrubý popel
0,4%
Obsah tuku
0%
Bílkoviny
13%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 1.325 kg |
| EAN: | 6432100018823 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Délka balení: | 65 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
