AMD Ryzen 7 8700F procesor 4,1 GHz 16 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0291
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Nastavitelný TDP-up
65 W
Výrobce procesoru
AMD
Počet vláken procesoru
16
Litografie procesoru
4 nm
Typ paměti cache procesoru
L3
Základní frekvence procesoru
4,1 GHz
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Nastavitelný TDP-down
45 W
Vyrovnávací paměť procesoru
16 MB
Model procesoru
8700F
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Krabice
Ano
Takt procesoru při přetaktování
5 GHz
Počet jader procesoru
8
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 7
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Verze PCI Express slotů
4.0
Paměť
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Frekvence paměti podporované procesorem
3600 MHz
Typy paměti podporované procesorem
DDR5-SDRAM
Grafika
Integrovaný grafický adaptér
Ne
Model grafického adaptéru na kartě
Není dostupný
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Neurální procesorová jednotka (NPU)
Výkon NPU až
16 TOPs
Neurální procesorová jednotka (NPU)
AMD Ryzen AI
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 730143316699 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 128 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 88 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
