AMD Ryzen 7 5700X procesor 3,4 GHz 32 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0193
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ paměti cache procesoru
L3
Provozní režimy procesoru
64bitový
Model procesoru
5700X
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Litografie procesoru
7 nm
Počet vláken procesoru
16
Patice procesoru
Socket AM4
Vyrovnávací paměť procesoru
32 MB
Počet jader procesoru
8
Takt procesoru při přetaktování
4,6 GHz
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 7
Včetně chladiče
Ne
Výrobce procesoru
AMD
Krabice
Ano
Základní frekvence procesoru
3,4 GHz
Vlastnosti
Verze PCI Express slotů
4.0
Oblast trhu
Desktop
Paměť
Typy paměti podporované procesorem
DDR4-SDRAM
Frekvence paměti podporované procesorem
2933
ECC
Ano
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Non-ECC
Ano
Grafika
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Integrovaný grafický adaptér
Ne
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Model grafického adaptéru na kartě
Není dostupný
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85423119
Speciální funkce procesoru
Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology)
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 730143314275 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 75 mm |
| Šířka balení: | 135 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
