AMD Ryzen 5 8400F procesor 4,2 GHz 16 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0292
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Model procesoru
8400F
Vyrovnávací paměť procesoru
16 MB
Typ paměti cache procesoru
L3
Výrobce procesoru
AMD
Počet jader procesoru
6
Počet vláken procesoru
12
Nastavitelný TDP-up
65 W
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Krabice
Ano
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 5
Litografie procesoru
4 nm
Nastavitelný TDP-down
45 W
Takt procesoru při přetaktování
4,7 GHz
Základní frekvence procesoru
4,2 GHz
Vlastnosti
Verze PCI Express slotů
4.0
Oblast trhu
Desktop
Paměť
Typy paměti podporované procesorem
DDR5-SDRAM
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Frekvence paměti podporované procesorem
3600 MHz
Grafika
Integrovaný grafický adaptér
Ne
Model grafického adaptéru na kartě
Není dostupný
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 730143316736 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 83 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
