AMD Ryzen 5 4500 procesor 3,6 GHz 8 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0217
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Generace procesoru
AMD Ryzen 4000 Series
Základní frekvence procesoru
3,6 GHz
Model procesoru
4500
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Takt procesoru při přetaktování
4,1 GHz
Výrobce procesoru
AMD
Vyrovnávací paměť procesoru
8 MB
Typ paměti cache procesoru
L3
Počet vláken procesoru
12
Počet jader procesoru
6
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 5
Litografie procesoru
7 nm
Provozní režimy procesoru
64bitový
Patice procesoru
Socket AM4
Vlastnosti
Verze PCI Express slotů
3.0
Oblast trhu
Desktop
Paměť
Typy paměti podporované procesorem
DDR4-SDRAM
Frekvence paměti podporované procesorem
2933
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Model grafického adaptéru na kartě
Není dostupný
Integrovaný grafický adaptér
Ne
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85423119
Bezpečnostní upozornění
Varování
Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 730143314114 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 132 mm |
| Šířka balení: | 135 mm |
| Délka balení: | 103 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
