AMD Ryzen™ 7 8700G tray - procesor
Kód: PROAMDRYZ0263
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Typ paměti cache procesoru
L3
Takt procesoru při přetaktování
5,1 GHz
Vyrovnávací paměť procesoru
16 MB
Počet jader procesoru
8
Model procesoru
8700G
Výrobce procesoru
AMD
Počet vláken procesoru
16
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Krabice
Ne
Včetně chladiče
Ne
Litografie procesoru
TSMC 4nm FinFET
Základní frekvence procesoru
4,2 GHz
Typ procesoru
8th Generation AMD Ryzen™ 7
Vlastnosti
Verze PCI Express slotů
4.0
Oblast trhu
Desktop
Paměť
Typy paměti podporované procesorem
DDR5
Frekvence paměti podporované procesorem
3600 MHz
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Základní grafická frekvence
2900 MHz
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon 780M
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 40 mm |
| Šířka balení: | 40 mm |
| Délka balení: | 5 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
