AKPO WK-4 NERO 2.0 50 BLACK T300 Lineární LED/kontrolní digestoř
Kód: AGDAKPOKA0479
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Roční spotřeba energie
56 kWh
Spotřeba
104,8 W
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Třída účinnosti osvětlení
A
Vzhled
Povrch
Polomat
Bezpečné pro použití
Ano
Osvětlení
Ano
Barva skla
Černá
Motor dodáván
Ano
Ergonomický design
Ano
Základní materiál
Ocel, Temperované sklo
Typ filtru
T300
Barva
Černá
Jednoduché používání
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Model
Komínový odsavač par
Vestavěný displej
Ne
Jednoduché čištění
Ano
Typ filtru mastnoty
Tmavě šedá
Typ osvětlení
LED
Hmotnost a rozměry
Šířka
500 mm
Instalační hloubka oddílu
17 cm
Výška (min.)
69 cm
Instalační šířka oddílu
22 cm
Výška (max.)
92 cm
Údaje o balení
Uživatelská příručka
Ano
Typ balení
Krabice
Volitelné příslušenství
Uhlíkový filtr T300 (2 kusy)
Kapuce
Ano
Výkon
Hlučnost (nízká rychlost)
56 dB
Hlučnost (vysoká rychlost)
72 dB
Maximální výkon odsávání
300 m³/h
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Udržujte dostatečnou vzdálenost od hořlavých povrchů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| EAN: | 5905555324296 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 385 mm |
| Šířka balení: | 545 mm |
| Délka balení: | 465 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
