Tefal Pro Express Ultimate II GV9721 1,2 l Durilium AirGlide Autoclean soleplate Červená, Bílá
Kód: AGDTEFZEL0271
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Systém zamezující odkapávání
Ano
Doba vyhřátí
2 min
Barva
Burgundsko
Automatické odstraňování vodního kamene
Ano
Vertikální napařování
Ano
Uzamykání
Ano
Kolektor na vápenaté usazeniny
Ano
Parní ráz
600 g/min
Materiál žehlicí plochy
Durilium AirGlide Autoclean soleplate
Počet nastavení
3
Maximální tlak páry
7,9 bar
Odnímatelný kolektor na vápenaté usazeniny
Ano
Objem zásobníku vody
1,2 l
Stálý výstup páry
170 g/min
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
5,34 kg
Hloubka
415 mm
Šířka
245 mm
Výška
296 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
6,03 kg
Šířka balení
285 mm
Hloubka balení
450 mm
Výška balení
340 mm
Další charakteristiky
Příkon
3000 W
Logistická data
Počet na paletě
18 kusů
Počet vrstev na paletě
3 kusů
Množství na vrstvu
6 kusů
Ergonomie
Délka šňůry
1,6 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.3 kg |
| EAN: | 3121040085189 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 445 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
