ZWILLING Set of knives Nerezová ocel Domácí nůž
Kód: AGDZWLSZT0053
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ nože
Domácí nůž
Barva rukojeti
Černá
Barva čepele
Nerezová ocel
Materiál ostří
Nerezová ocel
Hmotnost a rozměry
Šířka
95 mm
Výška
420 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 300 měsíců |
| Hmotnost: | 0.545 kg |
| EAN: | 4009839111457 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 35 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
