ZWILLING FOUR STAR 35145-007-0 sada kuchyňských příborů/nožů ve stojanu 7 kusů Černá
Kód: AGDZWLSZT0098
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Včetně okrajovacího nože
Ano
Včetně šéfkuchařského nože
Ano
Včetně nože santoku
Ne
Včetně vykosťovacího nože
Ne
Typ produktu
Sada nožů/příborů ve stojanu
Vhodný do myčky
Ano
Barva
Černá
Otvor na nůžky
Ano
Včetně nože na rajčata
Ne
Včetně filetovacího nože
Ne
Včetně sekacího nože
Ne
Včetně nože na sýr
Ne
Včetně steakového nože
Ne
Včetně nože na chleba
Ano
Barva čepele
Nerezová ocel
Včetně porcovacího nože
Ne
Včetně kuchyňských nůžek
Ano
Obsah balení
Počet přiložených produtků
7 kusů
Držák nožů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 300 měsíců |
| Hmotnost: | 2.9 kg |
| EAN: | 4009839531200 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 415 mm |
| Šířka balení: | 205 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
