ZWILLING ENFINIGY Mixér 0,55 l Stojanový mixér 600 W Černá
Kód: AGDZWLMIB0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Napájecí zdroj
AC
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Příkon
600 W
Vzhled
Jednoduché čištění
Ano
Vyjímatelná miska
Ano
Model
Stojací mixér
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
357 mm
Hmotnost
2,3 kg
Šířka
137 mm
Hloubka
137 mm
Výkon
Počet rychlostí
2
Obsah nádoby
0,55 l
Pulzní spínač
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Drcení ledu
Ne
Materiál
Základní materiál
Plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 4009839537226 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 195 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
