ZWILLING ENFINIGY Blender 0,55 l Stojací mixér 600 W Stříbrná
Kód: AGDZWLMIB0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Napájecí zdroj
AC
Příkon
600 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vzhled
Barva
Stříbrná
Jednoduché čištění
Ano
Model
Stojací mixér
Vyjímatelná miska
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
137 mm
Výška
357 mm
Šířka
137 mm
Hmotnost
2,3 kg
Výkon
Počet rychlostí
2
Drcení ledu
Ne
Obsah nádoby
0,55 l
Pulzní spínač
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Materiál
Základní materiál
Plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 3.19 kg |
| EAN: | 4009839427305 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
