ZOYA ColdPRO Deer Mono - suché krmivo pro psy - 9kg
Kód: DLPZOYKAS0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Řada
ZOYA ColdPRO
Další funkce
Bez lepku
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Kategorie
Pro vašeho psa
Hlavní příchuť
Jelení
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez umělých barviv
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bezlepkový
Ano
Typ balení
Karton
Bez sóji
Ano
Specifické potřeby zvířete
Správné trávení
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bez cukru
Ano
Hmotnost
9 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
4%
Bílkoviny
26%
Obsah tuku
9,5%
Hrubý popel
6,5%
Obsažená vlhkost
8%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 9.49 kg |
| EAN: | 5907649160094 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 196 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
