Zotac GAMING GeForce RTX 5080 SOLID OC NVIDIA 16 GB GDDR7
Kód: VGAZOANVD0182
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rychlost přetaktování procesoru
2640 MHz
Typ
GeForce RTX 5080
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
CUDA
Ano
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Maximální počet displejů na videokartu
4
Příkon
Maximální spotřeba energie
360 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Minimální systémové napájení
850 W
Vzhled
Osvětlení
Ano
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Chladicí technologie
Zotac IceStorm 3.0
Výška držáku
Full-Height (FH)
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Typ chlazení
Aktivní
Průměr větráku
10 cm
Barva
Bílá
Barva podsvětlení
Více
Počet slotů
3,5
Hmotnost a rozměry
Výška
137,8 mm
Délka
329,7 mm
Hloubka
67,8 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Údaje o balení
Šířka balení
292 mm
Hloubka balení
99 mm
Výška balení
424 mm
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
2.1b
Počet HDMI portů
1
Verze HDMI
2.1b
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Počet připojení DisplayPorts
3
Paměť
Paměťová sběrnice
256 bit
Rychlost přenosu dat
30 Gbit/s
Paměť grafické karty
16 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Výkon
Verze OpenGL
4.6
Verze HDCP
2.3
Verze DirectX
12 Ultimate
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
HDCP
Ano
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 3.05 kg |
| EAN: | 8886307700469 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 430 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
