Zotac GAMING GeForce RTX 5070 Twin Edge OC NVIDIA 12 GB GDDR7
Kód: VGAZOANVD0205
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ
GeForce RTX 5070
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
Rychlost přetaktování procesoru
2542 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
CUDA jádra
6144
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Minimální systémové napájení
650 W
Maximální spotřeba energie
250 W
Vzhled
Připraveno pro SFF
Ano
Počet slotů
2
Průměr větráku
9 cm
Typ chlazení
Aktivní
Chladicí technologie
Zotac IceStorm 2.0
Barva
Černá
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Výška
120,1 mm
Hloubka
40,6 mm
Délka
241,5 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Údaje o balení
Hloubka balení
99 mm
Typ balení
Krabice
Výška balení
424 mm
Šířka balení
207 mm
Možnosti připojení
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Počet HDMI portů
1
Verze DisplayPortu
2.1b
Verze HDMI
2.1b
Paměť
Paměťová sběrnice
192 bit
Paměť grafické karty
12 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Výkon
Verze OpenGL
4.6
Verze DirectX
12 Ultimate
Dvojité DVI
Ne
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze HDCP
2.3
HDCP
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8886307700667 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 425 mm |
| Délka balení: | 205 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
