Zotac GAMING GeForce RTX 5070 Ti SOLID CORE OC NVIDIA 16 GB GDDR7
Kód: VGAZOANVD0213
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Typ
GeForce RTX 5070 Ti
CUDA jádra
8960
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Maximální počet displejů na videokartu
4
Rychlost přetaktování procesoru
2482 MHz
CUDA
Ano
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Spotřeba elektrické energie
300 W
Minimální systémové napájení
750 W
Vzhled
Barva podsvětlení
Více
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Chladicí technologie
Zotac IceStorm 3.0
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Bílá
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Osvětlení
Ano
Počet slotů
2,5
Výška držáku
Full-Height (FH)
Průměr větráku
9 cm
Hmotnost a rozměry
Délka
303,5 mm
Hloubka
55,7 mm
Výška
115,8 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Údaje o balení
Šířka balení
207 mm
Typ balení
Krabice
Výška balení
424 mm
Hloubka balení
99 mm
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Paměťová sběrnice
256 bit
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Paměť grafické karty
16 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Výkon
HDCP
Ano
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Verze HDCP
2.3
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Verze DirectX
12 Ultimate
Verze OpenGL
4.6
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.05 kg |
| EAN: | 8886307700810 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 425 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
