Zotac GAMING GeForce RTX 5070 SOLID OC NVIDIA 12 GB GDDR7
Kód: VGAZOANVD0183
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
CUDA
Ano
Rychlost přetaktování procesoru
2542 MHz
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA jádra
6144
Typ
GeForce RTX 5070
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Příkon
Maximální spotřeba energie
250 W
Minimální systémové napájení
650 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Vzhled
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Průměr větráku
9 cm
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
2
Připraveno pro SFF
Ano
Barva podsvětlení
Více
Osvětlení
Ano
Chladicí technologie
Zotac IceStorm 2.0
Hmotnost a rozměry
Výška
115,8 mm
Délka
304,4 mm
Hloubka
41,6 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hloubka balení
99 mm
Šířka balení
207 mm
Výška balení
424 mm
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
2.1b
Verze HDMI
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
3
Počet HDMI portů
1
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Paměť
Paměť grafické karty
12 GB
Paměťová sběrnice
192 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Výkon
HDCP
Ano
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Dvojité DVI
Ne
Verze HDCP
2.3
Verze OpenGL
4.6
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze DirectX
12 Ultimate
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.68 kg |
| EAN: | 8886307700605 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 210 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
