Zotac GAMING GeForce RTX 5060 Twin Edge OC White Edition NVIDIA 8 GB GDDR7
Kód: VGAZOANVD0217
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Typ
GeForce RTX 5060
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rychlost přetaktování procesoru
2527 MHz
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
CUDA jádra
3840
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Minimální systémové napájení
550 W
Maximální spotřeba energie
145 W
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
2
Barva
Bílá
Připraveno pro SFF
Ano
Formát
Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Hmotnost a rozměry
Hloubka
41,6 mm
Výška
120,2 mm
Délka
220,5 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Výška balení
283 mm
Hloubka balení
83 mm
Šířka balení
218 mm
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express x8 5.0
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
2.1b
Verze HDMI
2.1b
Paměť
Paměťová sběrnice
128 bit
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměť grafické karty
8 GB
Výkon
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze DirectX
12 Ultimate
Integrovaný TV tuner
Ne
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Dvojité DVI
Ne
HDCP
Ano
Verze HDCP
2.3
Verze OpenGL
4.6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| EAN: | 8886307701510 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 83 mm |
| Šířka balení: | 283 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
