Zotac GAMING GeForce RTX 5060 Twin Edge NVIDIA 8 GB GDDR7
Kód: VGAZOANVD0221
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
CUDA
Ano
Rychlost přetaktování procesoru
2497 MHz
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
CUDA jádra
3840
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Maximální počet displejů na videokartu
4
Typ
GeForce RTX 5060
Příkon
Maximální spotřeba energie
145 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Minimální systémové napájení
550 W
Vzhled
Připraveno pro SFF
Ano
Typ chlazení
Aktivní
Počet slotů
2
Formát
Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Barva
Černá
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Hloubka
41,6 mm
Výška
120,2 mm
Délka
220,5 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Údaje o balení
Šířka balení
218 mm
Hloubka balení
83 mm
Typ balení
Krabice
Výška balení
283 mm
Možnosti připojení
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express x8 5.0
Verze DisplayPortu
2.1b
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
1
Paměť
Paměť grafické karty
8 GB
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměťová sběrnice
128 bit
Výkon
Verze HDCP
2.3
Připraveno na virtuální realitu
Ano
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Dvojité DVI
Ne
Verze DirectX
12 Ultimate
Verze OpenGL
4.6
HDCP
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8886307701534 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
