Zotac GAMING GeForce RTX 5060 Ti Twin Edge NVIDIA 8 GB GDDR7
Kód: VGAZOANVD0201
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Rychlost přetaktování procesoru
2572 MHz
CUDA jádra
4608
Typ
GeForce RTX 5060 Ti
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
Příkon
Minimální systémové napájení
600 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Maximální spotřeba energie
180 W
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Počet slotů
2
Průměr větráku
9 cm
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Chladicí technologie
Zotac IceStorm 2.0
Připraveno pro SFF
Ano
Barva
Černá
Formát
Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Hmotnost a rozměry
Hloubka
41,6 mm
Výška
120,2 mm
Délka
220,5 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Výška balení
283 mm
Šířka balení
218 mm
Hloubka balení
83 mm
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Rozhraní
PCI Express x8 5.0
Verze DisplayPortu
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze HDMI
2.1b
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměť grafické karty
8 GB
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Paměťová sběrnice
128 bit
Výkon
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Připraveno na virtuální realitu
Ano
HDCP
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
Verze HDCP
2.3
Verze DirectX
12 Ultimate
Verze OpenGL
4.6
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.07 kg |
| EAN: | 8886307700636 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
