Zotac GAMING GeForce RTX 5060 AMP NVIDIA 8 GB GDDR7
Kód: VGAZOANVD0206
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
CUDA
Ano
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Rychlost přetaktování procesoru
2550 MHz
Typ
GeForce RTX 5060
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA jádra
3840
Příkon
Maximální spotřeba energie
155 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Minimální systémové napájení
600 W
Vzhled
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Počet slotů
2
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Připraveno pro SFF
Ano
Hmotnost a rozměry
Délka
220,5 mm
Výška
120,2 mm
Hloubka
41,6 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Verze HDMI
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express x8 5.0
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Paměť grafické karty
8 GB
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměťová sběrnice
128 bit
Výkon
Integrovaný TV tuner
Ne
HDCP
Ano
Dvojité DVI
Ne
Verze DirectX
12 Ultimate
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Verze OpenGL
4.6
Verze HDCP
2.3
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.02 kg |
| EAN: | 8886307700964 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 85 mm |
| Délka balení: | 285 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
