Zotac GAMING GeForce RTX 5050 Twin Edge NVIDIA 8 GB GDDR6
Kód: VGAZOANVD0211
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
CUDA jádra
2560
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Rychlost přetaktování procesoru
2572 MHz
Typ
GeForce RTX 5050
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
Příkon
Minimální systémové napájení
550 W
Spotřeba elektrické energie
130 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Počet slotů
2
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Průměr větráku
9 cm
Formát
Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Hmotnost a rozměry
Hloubka
120,2 mm
Výška
41,6 mm
Délka
220,5 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express x8 5.0
Počet HDMI portů
1
Verze HDMI
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Paměťová sběrnice
128 bit
Paměť grafické karty
8 GB
Výkon
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
HDCP
Ano
Dvojité DVI
Ne
Verze shader modelu
Ne
Verze DirectX
12 Ultimate
Verze HDCP
2.3
Verze OpenGL
4.6
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8886307701572 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 215 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
