ZELENÝ ČLÁNEK EV POWERBOX 22KW S KABELEM
Kód: LPEGCESTL0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Délka
295 mm
Barva
Černá
Délka kabelu
6 m
Nabíjecí rozhraní
IEC62196-2, typ zástrčky 2
Provozní teplota (max.)
50 °C
Připojení
Ne
Šířka
195 mm
Autorizace
Ne
Hmotnost
6,68 kg
Typ upevnění
Nástěnný držák
Komunikační protokol
Ne
Minimální provozní teplota
-40 °C
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Proud
32 A
Vstupní napětí
380 V
Maximální výkon
22000 W
Bezpečnost
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP66
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Nadproudová ochrana
Ano
Varovné indikátory
Ano
Integrovaná ochrana proti úniku 30 mA typu A a 6 mA DC
Ano
Ochrana proti zkratu
Ano
Podpěťová ochrana na vstupu
Ano
Přepěťová ochrana
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.64 kg |
| EAN: | 5907813964053 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 690 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
