Žehlička PHILIPS DST 7051/30
Kód: AGDPHIZEL0430
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Automatické vypnutí
Ano
Barva
Purpurová
Parní ráz
250 g/min
Vertikální napařování
Ano
Další funkce
Funkce Quick Calc Release, otočný ovladač 2k, možnost použití vody z vodovodu
Systém zamezující odkapávání
Ano
Objem zásobníku vody
0,3 l
Stálý výstup páry
50 g/min
Funkce parního rázu
Ano
Model
Napařovací žehlička
Materiál žehlicí plochy
Žehlicí deska SteamGlide Elite
Nepřetržitá pára
Ano
Délka šňůry
2 m
Variabilní nastavení páry
Ano
Kropení
Ano
Funkce ECO
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
2800 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Bezpečnostní upozornění
Varování
Při používání zařízení buďte opatrní, abyste se nepopálili.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.88 kg |
| EAN: | 8720389016073 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 165 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
