Zdroj Gigabyte Aorus Elite Platinum ATX 3.1 850W
Kód: ZDLGIGOBU0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální vstupní proud (při 110 V)
8 A
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Maximální vstupní proud (při 220 V)
4 A
Efektivita
92%
Celkový příkon
1000 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
47 - 63 Hz
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Průměr větráku
12 cm
Bezpečnostní spínač
Ano
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Osvětlení
Ne
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Výkon
Účel
PC
Formát PSU
ATX
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 120 měsíců |
| Hmotnost: | 3.29 kg |
| EAN: | 4719331554262 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 340 mm |
| Šířka balení: | 120 mm |
| Délka balení: | 205 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
